پروژه پرواز

موضوع ارزشمندی که در کنار محتوای آموزشی بسیار حائز اهمیت است و نوعی مکمل برای آن به شمار می‌آید، بسترِ مناسب اجرای موضوع ارزشمندی که در کنار محتوای آموزشی بسیار حائز اهمیت است و نوعی مکمل برای آن به شمار می‌آید، محیط آموزشی (بستر مناسبِ اجرای محتوای آموزشی) است. چیزی که ما به آن سخت‌افزار می‌گوییم.

تا به حال به ساختار یک مرکز آموزشی فکر کرده‌اید؟ به نظرتان چه المان‌هایی می‌تواند یک فضای آموزشی را پربازده کند؟ ما به این سوال فکر کردیم و جوابِ آن پروژهٔ پرواز است. پروژه پرواز، پروژهٔ ساخت دبستان سرمد است که چند سالیست در حال اجراست و به مراحل پایانی رسیده است.

رسالت ما در واحد توسعه فیزیکی، ایجاد سخت‌افزار و فضای آموزشی ایده‌آل است و «پرواز» پروژه‌ای است که در این واحد تعریف کرده‌ایم. 

رسالت ما در واحد توسعه فیزیکی ایجاد سخت‌افزار و فضای آموزشی ایده‌آل است و «پرواز» پروژه‌ای است که در این واحد تعریف کرده‌ایم.طبیعت، نور، انواع حیاط، فضای اداری، فضای آموزشی، سرویس‌های رفاهی مثل استخر، رستوران تعدادی از عناصری هستند که در ساخت یک محیط آموزشی باید آن را در نظر داشته باشیم.

پروژه پرواز که حاصل ساعت‌ها فکر و مشورت با متخصصین حوزهٔ معماری و روان‌شناسی است طوری طراحی شده تا محتواهای آموزشی کارآمد در آن به بهترین وجه پیاده شوند.

بنیاد سرمد

ما در بنیاد عام‌المنفعهٔ فرهنگی آموزشیِ سرمد، گرد آمده‌ایم تا همهٔ تلاش خود را برای ارتقاء کیفیت و عدالت آموزشی به کار بگیریم. بدین‌منظور با مطالعه و تحقیق، همکاری با مراکز آموزشی و ساختارسازی در امر تعلیم‌وتربیت، به دنبال خلق الگوهای نوین، کارآمد و قابل تعمیم در آموزش‌وپرورش هستیم.

پاسداران، بالاتر از چهارراه پاسداران، خیابان عابدینی ‌زاده، پلاک ۱۲، واحد ۳

شماره تماس :۲۲۷۸۴۸۶۷ الی ۶۸