پروژه پرواز

infrastructure

موضوع ارزشمندی که در کنار محتوای آموزشی بسیار حائز اهمیت است و نوعی مکمل برای آن به شمار می‌آید، محیط آموزشی (بستر مناسبِ اجرای محتوای آموزشی) است؛ چیزی که ما به آن سخت افزار می‌گوییم.

تابه‌حال به ساختار یک مرکز آموزشی فکر کرده‌اید؟ به نظرتان چه المان‌هایی می‌تواند یک فضای آموزشی را پربازده کند؟ ما به این سؤال فکر کردیم و جوابِ آن پروژهٔ پرواز است. طرح پرواز، طرح ساخت دبستان سرمد است که در حال اجراست و به مراحل پایانی رسیده است.

رسالت ما در واحد توسعه فیزیکی ایجاد سخت‌افزار و فضای آموزشی ایده‌آل است و «پرواز» پروژه‌ای است که در این واحد تعریف کرده‌ایم.

طبیعت، نور، انواع حیاط، فضای اداری، فضای آموزشی، سرویس‌های رفاهی مثل استخر، رستوران تعدادی از عناصری هستند که در ساخت یک محیط آموزشی باید آن را در نظر داشته باشیم.

پروژهٔ پرواز که حاصل ساعت‌ها فکر و مشورت با متخصصین حوزهٔ معماری و آموزش است، طوری طراحی شده تا محتواهای آموزشی کارآمد به بهترین وجه پیاده شود.

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on print
پرینت
5/5
pellex
pellex

مطالب مرتبط

بنیاد سرمد

ما در بنیاد عام‌المنفعهٔ فرهنگی آموزشیِ سرمد، گرد آمده‌ایم تا همهٔ تلاش خود را برای ارتقاء کیفیت و عدالت آموزشی به کار بگیریم. بدین‌منظور با مطالعه و تحقیق، همکاری با مراکز آموزشی و ساختارسازی در امر تعلیم‌وتربیت، به دنبال خلق الگوهای نوین، کارآمد و قابل تعمیم در آموزش‌وپرورش هستیم.

پاسداران، بالاتر از چهارراه پاسداران، خیابان عابدینی‌زاده، پلاک ۱۲، واحد ۳

شماره تماس : ۶۸ الی ۰۲۱۲۲۷۸۴۸۶۷