مدرسهٔ پسرانهٔ سرمد، از انتقال تا راه‌اندازی

مدرسهٔ پسرانهٔ سرمد

ساختمان مدرسهٔ پسرانهٔ سرمد در لواسان در فروردین ۱۴۰۰ انتقال پیدا کرد، در تیر ۱۴۰۰ ساختمان امید بازسازی شد و در شهریور ۱۴۰۰ این ساختمان راه‌اندازی شد.

به گزارش واحد توسعهٔ زیرساخت فیزیکی سرمد، مدرسهٔ پسرانهٔ سرمد در لواسان، در فروردین ۱۴۰۰ انتقال پیدا کرد، در تیر ۱۴۰۰ ساختمان امید بازسازی شد و در شهریور ۱۴۰۰ این ساختمان راه‌اندازی شد.

رسالت این واحد، آماده‌سازی محیط آموزشی مطلوب برای اجرای هرچه‌ بهتر محتوای آموزشی است. در واحد توسعهٔ زیرساخت فیزیکی تلاش می‌شود تا برای محیط آموزشی مناسب دانش‌آموزان و معلمان، شرایط بهتری فراهم شود و در این راستا، درصورت امکان به‌سازی ساختمان، تأمین و تجهیز می‌شود. به همین دلیل، در این پروژه باتوجه‌به محدودیت‌های ساختمان معلم تصمیم به جابه‌جایی گرفته شد و پس از جست‌وجوهای فراوان، نهایتاً ساختمان امید تهیه شد. ساختمان امید نسبت به ساختمان معلم، محیط گرم‌تر و فضای سبز بهتری داشت و سعی شد ایرادات طراحی ساختمان معلم هم در راستای همین رسالت اصلاح شود و طراحی امید به‌روزتر و بهتر شد و تلاش شد تا محیط امن و مناسبی برای دانش‌آموزان طراحی و اجرا شود. بازسازی ساختمان امید از ۱۵ تیر ۱۴۰۰ شروع شد و حدود ۲.۵ ماه طول کشید. در حال حاضر ساختمان امید،‌ دبستان شماره دوی مدرسهٔ پسرانهٔ سرمد است و مقاطع چهارم تا ششم ابتدایی در این مکان مشغول به تحصیل هستند.

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on print
پرینت
5/5
بنیاد سرمد
بنیاد سرمد

مطالب مرتبط

بنیاد سرمد

ما در بنیاد عام‌المنفعهٔ فرهنگی آموزشیِ سرمد، گرد آمده‌ایم تا همهٔ تلاش خود را برای ارتقاء کیفیت و عدالت آموزشی به کار بگیریم. بدین‌منظور با مطالعه و تحقیق، همکاری با مراکز آموزشی و ساختارسازی در امر تعلیم‌وتربیت، به دنبال خلق الگوهای نوین، کارآمد و قابل تعمیم در آموزش‌وپرورش هستیم.

پاسداران، بالاتر از چهارراه پاسداران، خیابان عابدینی‌زاده، پلاک ۱۲، واحد ۳

شماره تماس : ۶۸ الی ۰۲۱۲۲۷۸۴۸۶۷