دوره‌ٔ فوت‌وفنِ مدیریتِ کلاسِ درسِ آنلاین در آکادمی سرمد

دوره فوت و فن مدیریت کلاس

دورهٔ فوت‌وفن مدیریت کلاس درس آنلاین در شهریورماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

دورهٔ فوت‌وفن مدیریت کلاس درس آنلاین برای معلمان تمام مدارس به‌ویژه معلمان تازه‌کار و کم‌تجربه‌تر در شهریورماه ۱۴۰۰ و طی دو جلسهٔ آنلاین برگزار شد.

دورهٔ فوت‌وفن مدیریت کلاس درس آنلاین برای معلمان تمام مدارس به‌ویژه معلمان تازه‌کار و کم‌تجربه‌تر در شهریورماه ۱۴۰۰ و طی دو جلسهٔ آنلاین توسط آقای محمدرضا گل‌کار، مدیر آموزش مدرسهٔ پسرانهٔ سرمد برگزار شد.

هدف از برگزاری این دوره، آشنایی معلمان با ترفندهایی برای بهبود کلاس درس آنلاین و آشنایی آنان با ابزارها و نرم‌افزارهای جانبی مفید در کلاس بیان شد. در این دوره شاه‌کلیدهایی برای موفقیت بیشتر در تدریس آنلاین و درگیر‌کردن بچه‌ها در آن توسط مربیان باتجربه به شرکت‌کنندگان منتقل شد که در کمتر جایی به آن‌ها پرداخته شده است.

این دوره ازآن‌جهت اهمیت داشت چون؛ بسیاری از معلمان با شیوع کرونا و غیر‌حضوری شدن کلاس‌ها، تماما کنترل رفتار دانش‌آموزان را ازدست‌داده‌اند درحالی‌که با آموختن مهارت‌های ارائه شده در این دوره، فراگیران به‌خوبی در کلاس درگیر خواهند شد و مانند کلاس حضوری معلم به وضعیت آن‌ها آگاهی دارد.

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on print
پرینت
5/5
بنیاد سرمد
بنیاد سرمد

مطالب مرتبط

بنیاد سرمد

ما در بنیاد عام‌المنفعهٔ فرهنگی آموزشیِ سرمد، گرد آمده‌ایم تا همهٔ تلاش خود را برای ارتقاء کیفیت و عدالت آموزشی به کار بگیریم. بدین‌منظور با مطالعه و تحقیق، همکاری با مراکز آموزشی و ساختارسازی در امر تعلیم‌وتربیت، به دنبال خلق الگوهای نوین، کارآمد و قابل تعمیم در آموزش‌وپرورش هستیم.

پاسداران، بالاتر از چهارراه پاسداران، خیابان عابدینی‌زاده، پلاک ۱۲، واحد ۳

شماره تماس : ۶۸ الی ۰۲۱۲۲۷۸۴۸۶۷